İade Ve İptal

İade Ve İptal

Nisan 7, 2020

admin

Erzurum web tasarım alanında hizmet veren firmamız sizlere son derece etkili, kullanıcıyı içine çeken, son derece pratik kullanımlı sayfalar sunmaktadır. Her kullanıcı için özel olarak tasarlanmış web siteleri ile fark yaratan firmamız, alanında uzman web tasarımcıları ile çalışmakta olup sizlere istediğiniz web sayfasını sunacağının garantisini vermektedir. Bu hususta alınmış olan bir hizmetin iade koşulları da merak konusudur.

Açıklamarı ile Web Tasarım İade Durumları

Öncelikle, satın alınmış olan özel olarak yapılmış, kodlama ve tasarım dahilinde bir web yazılımı veya web sitesi, müşteriye kurulumu yapıldıktan ve teslim edildikten sonra cayma ya da iade hakkı bulunmamaktadır. Kişiye özel hazırlanmakta ve son derece uzun süren bu işlemler diğer müşterileri de beklettiği için bu husus son derece önemlidir. Genel olarak bakılması gerekirse, vermiş olduğunuz siparişe başlandığı durumdan itibaren bu süreç geçerli olmaya başlamaktadır. Eğer herhangi bir cayma durumu söz konusu ise, daha önce verilmiş olan siparişe başlanmadan önce bu durum belirtilerek iade sağlanabilmektedir. Bu durum tamamen yapılan işlerin aksamaması ve sürekliliğin sağlanması amacıyla yapılmakta olup genel olarak tüm web tasarım firmalarında süreç bu şekilde işlemektedir. Eğer verilmiş olan siparişin yapımı başlanmadıysa iade süreçleri çok rahat bir şekilde işler ve cayma sağlanır.

Yapılmış ya da teslim edilmiş herhangi bir sipariş üzerinde çözülemeyen kullanıcı sorunlar durumunda, yazılımlarda firmamız tarafından kaynaklanan her türlü hatalarda teknik destek ücreti alınmamaktadır. Bu hataların çözülme işlemleri sırasında destek süresi işlemez. Hatalı bir şekilde yapılan açma kapama işlemi, virüs kaynaklı problemler, yanlış yükleme ve bunun gibi durumlarda firmamız sorumlu olmamakla birlikte ücretsiz destek kapsamında değildir ve bu durumlarda iade kabul edilmemektedir.

Yazılım sistemleri içerisine giren herhangi bir durum, uygulama ve raporlarda değişiklik yapılması ve farklı sebeplerle hazırlanmış olan programa ek yapılması durumunda, yapılacak olan tüm değişiklerle birlikte eklemeler destek kapsamı dışında olmaktadır. Bu sebeplerden dolayı talep edilen iadeler kabul edilmemekte ve cayma hakkı bulunmamaktadır.